Szukasz kręgu?  Potrzebujesz informacji?

Małżeństwa z ruchu małżeńsko - rodzinnego Domowy Kościół serdecznie zapraszają do włączenia się do wspólnoty wszystkich, którzy pragną pielęgnować miłość małżeńską, budować jedność w swoich rodzinach i umocnić swoją wiarę. Informacji udzielają: Elżbieta i Tomasz Prusiowie tel. 607 591 502 lub e-mail etprus.rdk@gmail.com.


 

Randka Małżeńska

Drodzy Małżonkowie

 

Zachęcamy Was do włączenia się w projekt ewangelizacyjny dotyczący małżeństwa zorganizowany przez parę diecezjalną z diecezji warszawsko-praskiej.

 

Randka Małżeńska to warsztat multimedialny i aplikacja, która może być dla małżeńst drogowskazem i pomocą w przeprowadzeniu dialogu małżeńskiego.

 

Aplikacja ma pomóc ludziom zdobyć nawyk do pracy nad sobą według ewangelicznej rewizji życia: Widzieć, Osądzić, Działać.

 

Pielgrzymka DK 2018 do Kalisza

26 maja, w sobotę, w Dniu Matki, w wyjątkowym roku ogłoszonym przez papieża Franciszka „Nadzwyczajnym Rokiem Św. Józefa Kaliskiego” odbyła się XXI coroczna pielgrzymka Domowego Kościoła do Św. Józefa w Kaliszu.

Portal www.infodk.pl

Oddajemy w Wasze ręce nowe narzędzie ewangelizacje, które może posłużyć jako gotowy materiał przy zawiązywaniu się nowych kręgów, na rekolekcjach ewangelizacyjnych czy spotkaniach dla narzeczonych. Oczywiście możliwości zastosowań tego filmu i towarzyszącej mu strony internetowej jest tyle, ile tylko macie pomysłów:) Mamy także nadzieję, iż film krążąc po różnych miejscach (w internecie i nie tylko), trafi do różnych odbiorców i będzie dla nich źródłem informacji o tym, że jest taka droga w Kościele jak Domowy Kościół.

Godzina dla Ruchu

Godzina dla Ruchu

 

            Po ostatnich DSA zrodził się pomysł, aby uczynić niedzielę dniem modlitwy za Ruch Światło-Życie naszej diecezji.  Dlatego proponujemy, aby w każdą niedzielę w godzinę miłosierdzia (15.00-16.00) adorować Najświętszy Sakrament w kaplicy adoracji w DD Tabor.  Pragniemy, aby był to czas na omadlanie wszystkich dzieł i inicjatyw oazy, a także szansa na rozwój swojej relacji z Jezusem. Zapraszamy już od najbliższej niedzieli.

 

Karnawałowa Randka Małżeńska 2017

Karnawał to świetna okazja, aby wybrać się z Żoną/Mężem na tańce.

 

Serdecznie zapraszamy więc na wyjątkowy wieczór małżeński! W eleganckim wnętrzu, miłej atmosferze spędzicie ze sobą piękne chwile.

 

Karnawałowa Randka Małżeńska odbędzie się 18 lutego 2017, w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie.

 

Szczegóły i zapisy www.randka-malzenska.pl

 

Pozdrawiamy 

Elżbieta i Wiesław Gorzelnikowie

 

ORAR II stopnia

Wszystkie małżeństwa, które nie przeżyły rekolekcji formacyjnych w tym roku, a będą pełnić posługę pary animatorskiej kręgu zapraszamy i zobowiązujemy do udziału w ORAR II przygotowującym do tej posługi, który odbędzie się w dniach 9-13.11.2015 w KANIE (początek rekolekcji  9 listopada wieczorem,a zakończenie 13 listopada po południu).

Zgłoszenia przyjmują Małgorzata i Adam Kawałkowie, tel. 883674999.

Projekt: dobremalzenstwo. pl

Kochani
 
Podczas ogólnopolskiego styczniowego spotkania opłatkowego w Skorzeszycach zapoznaliśmy się z projektem dobremalzenstwo. pl.
 

Spotkanie Diakonii Ewangelizacji i Pilotażu

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Diakonii Ewangelizacji i  Pilotażu. Odbędzie się ono w dniu 1 marca, godz. 15.00, w kaplicy adoracji przy kościele św. Judy Tadeusza (ul. Wita Stwosza Rzeszów). Rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem - prosimy zatem o punktualność.

Kilka ważnych kwestii:

STOP SEKSUALIZACJI NASZYCH DZIECI

Europejska grupa Światowej Organizacji Zdrowia wydała niedawno dokument pt. “Standardy Edukacji Seksualnej w Europie”, który zaleca prowadzenie edukacji seksualnej dziecka. Ponadto, dokument propaguje ideologię gender.


Jeśli, po zapoznaniu się z załączonym informacjami na podanych stronach, uznasz sprawę za ważną, wyślij, proszę, petycję z prośbą o natychmiastowe wycofanie tego dokumentu.


Nie - dla seksualizacji dzieci przez WHO.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.stop-seksualizacji.pl/

Konferencja i homilia ks. Nikodema Rybczyka wygłoszone w Tarnowcu podczas Dnia Wspólnoty

Powszechność Kościoła

          Na samym początku, zanim zechcemy przybliżyć sobie nieco prawdę
o powszechności Kościoła i odniesieniu tej prawdy do naszego codziennego życia, trzeba nam pokrótce pochylić się nad kluczowym zagadnieniem – nad istotą Kościoła. Trzeba nam odpowiedzieć sobie na pytanie: czym tak naprawdę jest Kościół. Wydaje się to być konieczne do łatwiejszego i właściwego zrozumienia wszystkiego, co z Kościołem jest związane. Nie da się bowiem mówić czy rozważać o Kościele, ostatecznie nie wiedząc czym On jest.

Strony

Subskrybuj RSS - d. ewangelizacji