Diecezjalny Jubileusz Małżeński i Bal Wolności na 100-lecie Niepodległości

Domowy Kościół Diecezji Rzeszowskiej zaprasza 24 listopada br. na godzinę 19:00 do Diecezjalnego Domu TABOR na  Diecezjalny Jubileusz Małżeński.

Wydarzenie to będzie okazją do odnowienia przysięgi małżeńskiej, do powtórnego ślubowania miłości, wierności, uczciwości i wytrwałości aż do śmierci.

    Uczestników jubileuszu, a także inne chętne pary chcące świętować 100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę, zapraszamy tego samego dnia  na  uroczysty, bezalkoholowy BAL WOLNOŚCI NA 100- LECIE NIEPODŁEGŁOŚCI, także w Taborze.

Nieszpory za Rzeszów

Nieszpory za Rzeszów
 
Fara godz. 20.00 każda pierwsza środa miesiąca.
 
Zachęcamy i zapraszamy
Ada i Darek
 

Msze św. w intencjach DK

W każdy 3-ci czwartek m-ca  w parafi św. Rodziny w Rzeszowie odprawiana jest o godz. 18:00 Msza św. w intencjach DK.

Zapraszamy wszystkich do współnej Eucharystii i modlitwy za rodziny DK.

Ada i Darek Sowa

 

Pierwsze soboty miesiąca

W tym roku obchodzimy stulecie objawień fatimskich i trzystulecie koronacji obrazu jasnogórskiego. Te okoliczności wołają o szczególne zaangażowanie poprzez wypełnienie pragnień Matki Bożej. Takim wielkim pragnieniem Maryi i Jej Syna, od którego wypełnienia uzależniony jest pokój na świecie i zbawienie wielu grzeszników jest Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca. Dlatego prosimy, aby rodziny Domowego Kościoła  naszej diecezji  uczciły te jubileusze Maryi spełniając właśnie to Jej życzenie.

 

Będzie to wielki dar i źródło wielu łask dla nas.

 

Subskrybuj Strona Domowego Kościoła Diecezji Rzeszowskiej RSS