Randka Małżeńska

12 grudnia 2020

Drodzy Małżonkowie

 

Zachęcamy Was do włączenia się w projekt ewangelizacyjny dotyczący małżeństwa zorganizowany przez parę diecezjalną z diecezji warszawsko-praskiej.

 

Randka Małżeńska to warsztat multimedialny i aplikacja, która może być dla małżeńst drogowskazem i pomocą w przeprowadzeniu dialogu małżeńskiego.

 

Aplikacja ma pomóc ludziom zdobyć nawyk do pracy nad sobą według ewangelicznej rewizji życia: Widzieć, Osądzić, Działać.

 

Premiera warsztatu i aplikacji odbędzie się 12 grudnia 2020  na szkoleniu on-line, po którym uczestnicy szkolenia dostaną dostęp do pobrania warsztatu i aplikacji.

 

Poniżej prezentujemy informację przekazaną nam przez organizatorów.

 

Alicja i Krzysztof Romaszuk

 

 

Taka randka małżeńska trafia się raz na 100 lat!

 

Przed nami 100-lecie urodzin Księdza Franciszka Blachnickiego. A skoro urodziny, to przydałby się prezent. Naszemu Założycielowi zależało na małżeństwach. Nie wszyscy mają umiejętność / śmiałość / możliwość / pomysł / chęć pracy, czy chociażby przyglądania się swojemu małżeństwu. Zapewne macie wśród swoich bliskich małżeństwa, które nie potrafią ze sobą rozmawiać. Między innymi z tego powodu powstał Projekt Randka Małżeńska. Jego celem jest pokazanie, jak ważnym Skarbem jest Małżeństwo i co robić, aby z niego czerpać, ubogacać je...

 

Czy uważasz, że o ten Skarb warto zabiegać? Jeśli tak, to:

Do dzieła! A raczej do dzielenia się charyzmatem naszego Ruchu, którym na co dzień żyjecie, tym na czym budujecie swoje małżeństwa.

KOGO szukamy? Was wszystkich formujących się w Domowym Kościele.

CO dajemy? Gotowe narzędzie, multimedialny warsztat Randka Małżeńska, rozszerzony o aplikację mobilną.

BO jesteście potrzebni, żeby zanieść dar dialogu małżeńskiego, który Wam służy do budowania jedności w małżeństwie i rodzinie.

 

GOTOWI?

3. zobacz prezentację  https://randkamalzenska.pl/prezentacja

2. zapisz się na szkolenie https://randkamalzenska.pl/projekt/webinar/

1. oddaj to dzieło w modlitwie Ks. F. Blachnickiemu

START!