Portal www.infodk.pl

Oddajemy w Wasze ręce nowe narzędzie ewangelizacje, które może posłużyć jako gotowy materiał przy zawiązywaniu się nowych kręgów, na rekolekcjach ewangelizacyjnych czy spotkaniach dla narzeczonych. Oczywiście możliwości zastosowań tego filmu i towarzyszącej mu strony internetowej jest tyle, ile tylko macie pomysłów:) Mamy także nadzieję, iż film krążąc po różnych miejscach (w internecie i nie tylko), trafi do różnych odbiorców i będzie dla nich źródłem informacji o tym, że jest taka droga w Kościele jak Domowy Kościół. Po tym jak z pragnienia serca powstał film (w tej chwili po ŚDM już także z napisami w języku angielskim na YouTube) uświadomiliśmy sobie, że musi ten film odsyłać zainteresowanych gdzieś, gdzie znajdą dalsze informacje o tym, czym jest DK, na czym polega ta droga oraz jak można włączyć się w Ruch. Tak powstała nowa strona internetowa: www.infodk.pl, gdzie w bardzo prosty i przystępny sposób zainteresowane osoby mogą znaleźć dodatkowe informacje. W zakładce „Kontakt” znajduje się przekierowanie na ogólnopolską stronę www.dk.oaza.pl, gdzie można znaleźć namiary na każdą z par diecezjalnych. Tutaj już we własnym zakresie prosimy, abyście się zastanowili jak dalej będziecie prowadzić nowe pary - czy delegując je do odpowiedniej pary rejonowej czy będziecie mieli do pomocy jakąś osobę, która w Waszym imieniu będzie dalej się tymi sprawami zajmowała. Zdajemy sobie sprawę z tego, że specyfika każdej diecezji jest inna i jesteśmy przekonani o tym, że w swoim doświadczeniu najlepiej będziecie wiedzieli co należy dalej robić. 

Materiał - czy to film czy stronę - można wykorzystywać w ramach Ruchu Światło-Życie, jest na to pełna zgoda i aprobata twórców filmu oraz w nim występujących małżeństw, nie trzeba każdorazowo składać o to zapytań ani martwić się tym, że ktoś sobie nie życzy:) 

My, ze swojej strony, jako pomysłodawcy i realizatorzy przedsięwzięcia, bierzemy na siebie odpowiedzialność za konserwację strony, dalszy jej rozwój (będziemy chcieli m.in. dogrywać kolejne filmiki, jako historie z życia różnych par) oraz jej promocję. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji mailowej pod adresem: infodomowykosciol@gmail.com

 

Sabina i Marcin