Rekolekcje wakacyjne - informacje

 

Wszelkich informacji udzielają: Halina i Zbigniew Grochala
Tel. H: 607 339 027 Z: 609 605 387 (mail hz.grochala@gmail.com)
 
Zaliczki w wyskości opłaty za jedną dorosłą osobę, po uzgodnieniu z parą prowadzącą, prosimy wpłacać na wskazane w mailu potwierdzającym wpisanie na listę uczestników konto z dopiskiem: zaliczka na rekolekcje: [Imię i nazwisko, data rekolekcji, Typ rekolekcji i stopień]
 
Warunkiem wpisania na listę uczestników rekolekcji jest: zgłoszenie chęci uczestnictwa organizatorom, wypełnienie formularza on-line, akceptacja pary prowadzącej oraz wpłata zaliczki na wskazne konto. Potwierdzenie wpłaty w formie elektronicznej proszę przekazać na adres mailowy pary prowadzącej.
 
W przypadku rezygnacji zaliczki nie będą zwracane, przechodzą one na fundusz rekolekcyjny.
 
UWAGA!!! Ze względu na konieczność wcześniejszego uiszczenia przedpłat za ośrodki prosimy o terminowe wpłaty zaliczek.

 

Rekolekcje 2023/2024

Turnusy rekolekcji wakacyjnych 2024

  • Turnus I: 28.06-14.07.2024
  • Turnus II 16.07-01.08.2024
  • Turnus III 03.08-19.08.2024

Rekolekcje adopcyjne

W dn. 3-5 listopada w Domu Rekolekcyjnym "Kana" w Czarnej Sędziszowskiej odbywały się rekolekcje pn. "Dobra Nowina o Rodzinie" przeznaczone dla małżeństw bezdzietnych, rodzin adopcyjnych i rozważających adopcję. W spotkaniu uczestniczyło 20 par i kilkanaście dzieci. Oprócz modlitwy i formacji duchowej obecni wysłuchali prelekcji zaproszonych gości: p. Małgorzaty Bąk, dyrektor Domów dla Dzieci w Rzeszowie i p. Agnieszki Oczoś, psycholog z Rzeszowskiego Ośrodka Adopcyjnego oraz konferencji i homilii ks. Przemysława Drąga.

Jako małżonkowie nawzajem dla siebie jesteśmy oblubieńcami

„Wody wielkie nie ugaszą miłości” - cytat zaczerpnięty z Księgi Pieśni Nad Pieśniami to temat rekolekcji dla starszych małżeństw, które prowadził ksiądz Lucjan Dyka wraz z Jadzią i Stasiem Soplami. Rekolekcje przeżywaliśmy w dniach 1-10 września 2023 roku w uroczym miejscu Wadowic - w Domu Rekolekcyjnym Karmelitów Bosych.

Rekolekcje ewangelizacyjne w katedrze - 22-24 września

Rekolekcje ewangelizacyjne w rzeszowskiej Katedrze - 22-24 września br.

Jak doświadczam miłości Boga? Jak mogę na nią odpowiedzieć? Jak podzielić się nią z tymi, których chcę kochać?

Zapraszamy do Oazy Modlitwy

Zapraszamy do Oazy Modlitwy

 

Rodzaj rekolekcji: Oaza Modlitwy
Termin: 18.07 - 25.07.2023r.
Miejsce: Skrzatusz (ośrodek)

 

Rekolekcje te skierowane są do wszystkich osób RUCHU ŚWIATŁO - ŻYCIE, bez względu na przebytą formację.

Czas małych-wielkich cudów

Niejednokrotnie słyszałam, że rekolekcje to czas małych "cudów" i powiem szczerze, że po przeżyciu ORAR-u II st. połączonego z zabawą sylwestrową podpisuję się pod tym powiedzeniem w 100%. Jadąc na te rekolekcje z nastoletnią córką byłam do tego nastawiona raczej sceptycznie myśląc, że córk będzie marudzić, że się nudzi lub siedzieć na telefonie, co w jej wieku jest niestety powszechne.

Strony

Subskrybuj RSS - rekolekcje