Diakonia Gospodarcza

Grażyna i Robert Świdrowie

Kontakt tel. nr 796 356 415

grazyna.swider1@gmail.com

Podziękowania od diakonii gospodarczej

Drogie Pary Rejonowe,
 
bardzo dziękujemy za Waszą pomoc w zorganizowaniu posługi sprzątania w Kanie. Informacje,  które do nas  docierały z rejonów  uświadomiły nam, że niejednokrotnie mieliście niemały problem aby zebrać  grupę chętnych,  a tam gdzie się  to nie udało sami  stanęliście do pracy albo wynajęliście osoby spoza DK. Jako wspólnota widać "odwykliśmy " nieco od zaangażowania w tę sprawę. Tylko z jednego rejonu rzeszowskiego nie udało się Parze Rejonowej zorganizować nikogo. 
 

Zebranie Stowarzyszenia RDK

Zapraszamy na zebranie Stowarzyszenia RDK, które odbędzie się w dniu 12.06.2017 w Kanie w Czarnej Sędziszowskiej. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18.00. Zebranie od godz. 19.00.

 

Agnieszka i Wacek Wałachowie

1% podatku 2017

Drodzy członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Ruch Domowy Kościół Diecezji Rzeszowskiej!

 

      W imieniu Stowarzyszenia Ruch Domowy Kościół Diecezji Rzeszowskiej zwracamy sie z prośbą o przekazanie  1% podatku  za rok 2017 na działalność  naszego Domu Rekolekcyjnego w Czarnej Sędziszowskiej.

 

Chcemy poinformować, że dzięki wpłatom z lat ubiegłych oraz innym darowiznom wybudowana została wiata, nowy plac zabaw oraz część ogrodzenia. Udało się także pomalować kaplicę i pomieszczenia na parterze domu.

 

Podziękowanie SRDK

Drodzy członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Ruch Domowy Kościół Diecezji Rzeszowskiej!

 

               Pragniemy gorąco podziękować wszystkim ,którzy w roku ubiegłym, a także w latach poprzednich, wspierali nasze wspólne dzieło jakim jest troska o dom rekolekcyjny "Kana " w Czarnej Sędziszowskiej. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, które wyraża się w pracach na rzecz Domu , wpłatach finansowych  oraz  organizowaniu i udziałowi w rekolekcjach możliwe jest jego  funkcjonowanie  oraz przeprowadzenie koniecznych prac remontowych.

Podziękowanie dla rejonu I i II.

Bardzo dziękujemy małżeństwom z rejinu I i II za pomoc w sprzątaniu domu rekolekcyjnego KANA.

Bóg zapłać

Ada i Darek Sowowie

1% podatku za 2015 r.

Zachęcamy wszystkich członków DK i sympatyków o przekazywanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Ruch Domowy Kościół Diecezji Rzeszowskiej -  w zeznaniu podatkowym należy podać numer KRS : 0000030929

Agnieszka i Wacław Wałachowie

Podziękowania Diakonii Gospodarczej rejon I i VII

Diakonia gospodarcza serdecznie dziękuje za sprzątanie w naszym Domu w Czarnej Sędziszowskiej oraz koszenie trawy w dn. 16.06.2014.
Obecny był  Rejon I NSPJ i Rejon VII Matki Bożej Zawierzenia.
 
Wszystkim pracującym składamy serdeczne Bóg zapłać.
 Jadwiga i Stanisław Soplowie

Podziękowanie Diakonii Gospodarczej - majowe porządki

Diakonia gospodarcza serdecznie dziękuje za sprzątanie w naszej KANIE oraz koszenie trawy w dn. 20.05.2014 r.  Rejonowi VI MB Królowej Polski i Św. Judy Tadeusza i Rejonowi VIII Matki Bożej Sokołowskiej. 
                 
Wszystkim pracującym składamy serdeczne Bóg zapłać.
 
 Jadwiga i Stanisław Soplowie

Podziękowania diakonii gospodarczej dla rej. III, IV, V

Diakonia gospodarcza serdecznie dziękuje Rejonowi III – Św. Rodziny za sprzątanie w naszej KANIE w dn. 31.03.2014 r. oraz Rejonowi IV - Bożego Ciała i Rejonowi V - M.B.Saletyńskiej za sprzątanie i mycie okien w dn. 22.04.2014r
 
Wszystkim pracującym składamy serdeczne Bóg zapłać

1% podatku

Przekaż 1% Podatku na Stowarzyszenie Ruch Domowy Kościół Diecezji Rzeszowskiej!!!
 
Wspomagamy członków DK na drodze formacji duchowości małżeńskiej oraz pomagamy rodzinom w trudnej sytuacji życiowej.
 
Nasz nr KRS 0000030929
 

Strony

Subskrybuj RSS - d. gospodarcza