Podziękowania od diakonii gospodarczej

Porządki KANA 2021
Drogie Pary Rejonowe,
 
bardzo dziękujemy za Waszą pomoc w zorganizowaniu posługi sprzątania w Kanie. Informacje,  które do nas  docierały z rejonów  uświadomiły nam, że niejednokrotnie mieliście niemały problem aby zebrać  grupę chętnych,  a tam gdzie się  to nie udało sami  stanęliście do pracy albo wynajęliście osoby spoza DK. Jako wspólnota widać "odwykliśmy " nieco od zaangażowania w tę sprawę. Tylko z jednego rejonu rzeszowskiego nie udało się Parze Rejonowej zorganizować nikogo. 
 
Tym bardziej Wam dziękujemy,  dzięki Wam  i wszystkim  osobom,  które się zgłosiły, a nawet całym rodzinom ( z rejonu  św. Michała  wspaniałej rodzince z trójką dzieciaczków, które dzielnie sprzatały) udało się posprzątać KANĘ nasz "Wspólny Dom". Fajnie byłoby, żebyśmy wszyscy tak  postrzegli Kanę. Kto zna historię tego domu, kto przeżywał tu rekolekcję - wie o czym  piszę.
 
Było przy sprzątaniu młode małżeństwo, nie pamiętam,  z którego rejonu, nie pamiętam imion ale pamiętam dobrze co powiedzieli  - "przyjechaliśmy bo tu przeżyliśmy rekolekcje, mamy sentyment do tego miejsca".  Oby takich "Nas" było jak najwięcej. Przekażcie prosimy nasze podziękowania wszystkim zaangażowanym. Stasiowi Sopel bardzo dziękujemy za środki czystości i fachowe doradztwo.
 
 
Życzymy  udanych wakacji, a  przy okazji prosimy przekażcie małżeństwom po I i II stopniu Oazy w waszych rejonach, że  zapraszamy do Kany na Oazę III stopnia wraz z młodzieżą  w terminie 20.07-05.08. 2021 r.  Warto na pewno.!!!
 
Z Panem Bogiem - Grażyna i Robert Świder