Odszedł śp. Tomek Bielecki

Uroczystości pogrzebowe we wtorek
Szczęść Boże!
Pan Bóg w Swoim Miłosierdziu zechciał zabrać z tego świata + Tomka Bieleckiego - mamy nadzieję, że do nowego życia. Tomek zmarł w dniu dzisiejszym przed południem.
 
Wspólnie z żoną Martą formowali się w Domowym Kościele przy parafii Opatrzności Bożej w Rzeszowie. Posługiwali na różnych typach rekolekcji, pełnili posługę pary łącznikowej w Rejonie NSPJ I Opatrzności Bożej, wiele razy byli animatorami kręgu, animowali śpiew. Tomek był nauczycielem gry na instrumencie w Szkole Muzycznej nr 2 w Rzeszowie, a także przez wiele lat był organistą w swoim kościele parafialnym. Miał wspaniały kontakt z osobami w każdej grupie wiekowej, zwłaszcza z młodzieżą.
 
Módlmy się o radość wieczną dla Niego, ofiarujmy także odpust w Jego intencji. Obejmujmy modlitwą także Martę i ich dzieci.
Tomku graj i śpiewaj na Bożą chwałę! Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie!
 
Krystyna i Marek Rzucidło
 
Modlitwa różańcowa za zmarłego Tomka Bieleckiego w sobotę, niedzielę i poniedziałek po wieczornej Eucharystii w parafii Opatrzności Bożej w Rzeszowie, odprawianej o godz. 18. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona we wtorek, 15 stycznia, o godz. 11, w parafii Opatrzności Bożej, następnie pochówek na cmentarzu w Łukawcu.

 

 :