Podziękowanie Aureli Kurczyńskiej

Droga Wspólnoto Domowego Kościoła!

 

W imieniu Aurelii Kurczyńskiej składamy serdeczne podziękowanie za Wasze towarzyszenie, pamięć i wszelkie przejawy dobroci podczas długotrwałej choroby Lecha.

 

W dniu 18 listopada 2023 Boża Opatrzność zaplanowała inny niż zwykle Dzień Wspólnoty DK. Spotkaliśmy się w kościele oo. Franciszkanów w Jaśle, by pożegnać śp. Lecha Kurczyńskiego. Dziękujemy Kapłanom za dar Eucharystii, za tak liczną obecność osób z DK, za przyjętą Komunię świętą, za zamówione intencje Mszy św., za wszystkie modlitwy i ofiarowane za śp. Lecha odpusty.
 

Ze swej strony pragniemy podziękować Panu Bogu za dar osoby śp. Lecha. Za to, że postawił go wraz z żoną,  Aurelką, na naszej drodze i zarazem drodze formacji w naszym Ruchu. Za ich zaangażowanie, jako pary animatorskiej, rejonowej, a także jako odpowiedzialnych za organizację wielu rekolekcji i  wiele innych posług i zadań jakie z gorliwością pełnili.

 

Lechu, wierzymy, że sobotni DW zakończony po ludzku na cmentarzu jasielskim nie jest naszym ostatnim spotkaniem. Już żyjemy nadzieją wspólnego, radosnego przebywania ze Świętymi!

 


Alleluja! Jezus jest Panem!

 

Krystyna i Marek Rzucidłowie