Pan Bóg walczy o nas

Nasz udział w rekolekcjach OR I st. w Poroninie był cudem. Usłyszeliśmy to, doświadczyliśmy tego i nadal doświadczamy. Uczestniczyliśmy w nich dzięki hojności ludzi dobrej woli, gdyż nasza sytuacja finansowa była bardzo zła i wciąż pogarszała się. To właściwie wystarczyłoby jako świadectwo działania Pana Boga, ale On daje więcej.

Obudźmy nasze sumieni

 

 

W czwartą niedzielę Wielkiego Postu 14 marca 2021r. jako członkowie Diakonii Życia naszego Ruchu odwiedziliśmy parafię pod wezwaniem Matki Bożej Niepokalanej w Hermanowej. Na miejscu przywitał nas serdecznie i ugościł tutejszy proboszcz ks. Wiesław Bednarz.

„Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem” (J 15,16)

Na początku może kilka słów o nas. Mam na imię Monika, mój mąż Bartek. Jesteśmy małżeństwem niespełna sześć lat. Mamy dwójkę dzieci w wieku 3,5 i 1,5 roku. Mieszkamy pod Lublinem. W Domowym Kościele jesteśmy od 2017 r. W 2018 r. uczestniczyliśmy w rekolekcjach OR I st. w Rzepiskach, a rok później OR II st. w Serpelicach nad Bugiem, organizowanych przez Ruch Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej.

Krucjata Wyzwolenia Człowieka – realny owoc rekolekcji

Pobyt na rekolekcjach III stopnia w Czarnej Sędziszowskiej to dla nas czas różnych nowych doświadczeń, poznawania samych siebie na nowo, czas uzyskiwania odpowiedzi na pytania, które nurtowały nas od dawna. 

Ewidentnie odczuliśmy te 2 tygodnie jako czas pobytu na Oazie - w oderwaniu od rzeczywistości, spraw codziennych, które zajmują głowę i zabierają chwile potrzebne na modlitwę i wyciszenie. Teraz wróciliśmy na pustynię, którą będziemy próbować zamieniać na Oazę, powielać momenty i sprawy, którymi żyliśmy na Oazie.

Walentynkowy weekend małżeński. Warto!

W dniach 14-16 lutego br. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w warsztatach dla małżeństw, prowadzonych w Centrum Promocji Obszarów Natura 2000 w Budach Głogowskich k/Rzeszowa przez Elżbietę i Wiesława Gorzelników. Wybraliśmy się tam w gronie naszych przyjaciół z kręgu DK - w cztery pary. Jedna para otrzymała od pozostałych par  w prezencie opłacony wyjazd, a my postanowiliśmy im towarzyszyć. W naszym codziennym zabieganiu trudno znaleźć czas tylko dla współmałżonka, a ten wyjazd okazał się ku temu świetną okazją.

Czego lekarze Ci nie powiedzą...

Wojujący ateiści ich nienawidzą!!! Odkryli sposób na szczęśliwe małżeństwo!!! Sprawdź!!! Wystarczy jeden prosty sposób - Jezus Chrystus!!!

Za rok również będziemy szukać rekolekcji w tym terminie

Cieszymy się bardzo, że wzięliśmy udział w rekolekcjach ORAR II stopnia w Czarnej Sędziszowskiej w dniach 27 grudnia 2019 – 1 stycznia 2020.

Korzyści są widoczne na wielu płaszczyznach.

ŻYCIE DUCHOWE: Dzięki codziennym Eucharystiom, adoracjom, Namiotom Spotkania pogłębia się nasza relacja z Bogiem. Po powrocie do domu staramy się, aby nasza modlitwa osobista i małżeńska była pełniejsza oraz aby brak czasu czy zmęczenie nie były wymówką do „odklepania pacierza”.

Strony

Subskrybuj RSS - świadectwa