Prośba o wpłatę 1,5% na Stowarzyszenie Ruch Domowy Kosciół Diecezji Rzeszowskiej

DROGA WSPÓLNOTO DOMOWEGO KOŚCIOŁA!

W imieniu Stowarzyszenia Ruch Domowy Kościół Diecezji Rzeszowskiej zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich członków Domowego Kościoła, Waszych rodzin, znajomych i wszystkich ludzi dobrej woli, którym leży na sercu dobro naszych rodzin o przekazanie na rzecz naszego Stowarzyszenia 1,5% podatku dochodowego za 2022r.
Uwaga emeryci i renciści! Nie zapominajcie, że Wy również możecie przekazać 1,5% podatku. Pamiętajmy, że ten wysiłek przyniesie wymierne korzyści finansowe dla potrzeb naszej wspólnoty.
LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA! Te z pozoru drobne kwoty, ale przekazane przez wiele osób, stworzą możliwość pełniejszej realizacji naszych zadań statutowych. Uzyskane środki wspomagają członków DK na drodze naszej formacji poprzez dofinansowania do rekolekcji oraz pomagamy rodzinom w trudnej sytuacji życiowej. Ponadto przeznaczane są na doposażenie oraz przeprowadzenie koniecznych prac remontowych w naszym Domu Rekolekcyjnym Kana w Czarnej Sędziszowskiej.
Przekazując 1,5% podatku prosimy podać numer KRS:0000030929. Dla tych, którzy chcieliby przekazać darowiznę na rzecz Stowarzyszenia, podajemy numer konta bankowego: 61 1020 4405 0000 2202 0104 7158. Darowizny te można odliczyć od dochodu w wysokości do 6%.
Pragniemy również gorąco podziękować wszystkim, którzy w roku ubiegłym, a także w latach poprzednich, wspierali nasze wspólne dzieło. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, które wyraża się we wpłatach finansowych oraz w pracach na rzecz Domu Rekolekcyjnego KANA w Czarnej Sędziszowskiej możemy realizować nasze cele statutowe.
W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji: nr tel. 600-341-613

Para Przewodnicząca
Stowarzyszenia Ruch Domowy Kościół
Diecezji Rzeszowskiej
Grażyna i Robert Świdrowie