Pomóżmy modlitwą i ofiarą Kasi!

 KATARZYNA STOCERZ (Nowak) – nasza koleżanka, położna, oddana mama trzech wspaniałych chłopców: Antosia (15 lat), Jasia (14 lat) i Ignasia (7 lat).

Alicja i Krystian Niemcowie pilotowali krąg (2016/2017) w parafii Św. Józefa w Rzeszowie (moderatorem był ks. Grzegorz Złotek), w którym Kasia z Michałem poznawali zasady Domowego Kościoła. Są w dalszym ciągu członkami DK. Teraz Kasia potrzebuje wsparcia i pomocy w walce z ciężką chorobą. Czerniak siatkówki - tak brzmiała pierwsza diagnoza w 2010 roku - został pokonany przez usunięcie prawej gałki ocznej w 2016 roku. Niestety, znowu, nagle, bez jakichkolwiek oznak zaatakował, ale tym razem zajął prawie całkowicie wątrobę.
Brak odpowiedniego białka wykluczył Kasię z leczenia lekiem eksperymentalnym w Instytucie Onkologii w Warszawie. Guzy są nieoperacyjne, a chemioterapia nic nie zdziała, tylko wyniszczy organizm.
Nadzieję na dalsze życie daje zabieg radioembolizacji. Klinika w Magdeburgu podjęła się leczenia Kasi. Koszty zabiegu w Niemczech są wysokie i przekraczają 150 000 złotych, a nie wiemy jeszcze jakie będą potrzeby w dalszym leczeniu.

Jeśli chcesz, jeśli możesz – POMÓŻ !!!!
KAŻDY GROSZ, KAŻDA ZŁOTÓWKA MA ZNACZENIE I PRZYCZYNIA SIĘ DO RATOWANIA ŻYCIA KASI.

Wszelkie niewykorzystane na leczenie środki zostaną przeznaczone dla Kasi i jej dzieci.

Link do "ZBIÓRKI" - https://zrzutka.pl/gu3442