Diecezjalny Jubileusz Małżeński i Bal Wolności na 100-lecie Niepodległości

Zapraszamy 24 listopada do "Taboru"

Domowy Kościół Diecezji Rzeszowskiej zaprasza 24 listopada br. na godzinę 19:00 do Diecezjalnego Domu TABOR na  Diecezjalny Jubileusz Małżeński.

Wydarzenie to będzie okazją do odnowienia przysięgi małżeńskiej, do powtórnego ślubowania miłości, wierności, uczciwości i wytrwałości aż do śmierci.

    Uczestników jubileuszu, a także inne chętne pary chcące świętować 100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę, zapraszamy tego samego dnia  na  uroczysty, bezalkoholowy BAL WOLNOŚCI NA 100- LECIE NIEPODŁEGŁOŚCI, także w Taborze.

    Organizacja tego balu jest włączeniem się w akcję Ruchu Światło – Życie „100 BALÓW NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI”.

Udział w Jubileuszu jest bezpłatny, natomiast koszt balu wynosi 160 zł od pary.

Nie jest konieczny udział w obu wydarzeniach.

Prosimy  o zgłaszanie się małżonków, którzy przeżywają swoje jubileusze małżeńskie do A.D. Sowów: telefonicznie 661456545 lub e-mailowo dsowa10@wp.pl

   Zapisy do 17 listopada 2018.

Osoby chętne do udziału w Balu zgłaszają się do 17 listopada 2018 r. (ilość miejsc ograniczona) poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.tabor.rzeszow.pl  i dokonują wpłaty na konto Taboru (opis wpłaty i numer konta będzie dostępny po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego).

PS. Dla osób spoza Rzeszowa jest możliwość noclegu w "Taborze" (kontakt z recepcją).

Organizacja balu wiąże się z  przygotowaniami: dekoracją sali, wykonaniem kotylionów, ustawieniem  stolików i krzeseł na sali.

Włączmy się  do pomocy, prosimy o zgłoszenie  się do nas do końca  października.

Pozdrawiamy serdecznie

           Ada i Darek

 :